Kajuš =)

Bolavé záděry co s tím bude doktor dělat?

Zítra jdu na chirurgii, celkem se bojím, nemám moc dobrých zkušeností s doktory..tak bych chtěla vědět, co tak s tím doktor bude dělat?

Odpovědi
petruse369

Podle toho, jak moc bolavé 🙂 Jednou se mi ze záděr udělal zánět nehtového lůžka. Doktorka trochu strašila, že se to občas strhává – celý nehet, ale mě to nedělali. Dala mi na to višňák a převázala to.. z lékárny mám Betadine, – antibakteriální hnědá mast, a dalo se to dokupy. Sem tam se mi to udělá, ale to už tam nechodím, sama párkrát namažu a je pokoj 🙂