Viktorie II.

Bojují všechny země, všech světadílů proti ekologickým změnám, nebo se jen EU snaží spasit svět?

Nejlepší odpověď
Kepler

K EU bych přidal ještě USA, Kanadu, Austrálii, Nový Zéland a Japonsko, možná ještě pár dalších. Méně vyspělé země na to prdí, nebo na to nemají prostředky. Čína veškeré tyto snahy vyloženě sabotuje. Takový je můj laický názor, možná se pletu, ale díkybohu aspoň za to.

Další odpovědi
Ametyst

Západní země hlavně vedou ekonomiku do útlumu. Zachraňují planetu pro pár mocných psychopatických elit. Ostatní se nám smějí a vesele prosperují. Západ se rozhodl, že na lidech vůbec nezáleží, je to ideologie s cílem změnit nás a držet na krátkém řetězu.

Drap

Je to teorie vzešlá z chorých mozků. Jen nesoudný si může myslet že svými ekologickými pokusy může Evropa zachránit svět. V takové míře jak EU a snad VB asi neni jiný stát, který by chtěl, aby jeho obyvatelé vydělali na záchranu světa a nechali se zničit zeleným terorem.

Pepa25

Všechny země světa – Pařížskou dohodu podepsalo 195 zemí světa. Samozřejmě, závazky a hlavně přístup k jejcih plnění se mezi jednotlivými státy dost liší.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Pa%C5%99%C3%AD%C5%BEs­k%C3%A1_dohoda