Werunci

Bílé zuby – peroxid. Chci se zeptat, máte někdo zkušenosti bělení zubů doma s 3% roztokem peroxidu na kartáčku?

Dostala jsem tip na vybělení zubů – skvrn od kávy,čaje,vína.. a to pouze 3% roztokem,který je volně ke koupi v lékárně. Ale chci se zeptat, zda nevíte, jak to funguje a jestli to nemůže uškodit. Díky

Nejlepší odpověď
mosoj

3% bez problémů. Ještě vám to zničí bakterie v ústech lépe jak kdejaká ústní voda.
Doplňuji:
Osobně mám 10 ml injekční stříkačku s jehlou ulomenou a zabroušenou těsně u té umělohmotné části jehly. 3% peroxid potom nastříkaám do mezizubních prostorů a následuje čistění zubů.

Další odpovědi
Mapel

3% peroxid ??? Dej si kapku na prst a za chvilku ucítíš krásné pálení. Používá se na stabilizaci barev na vlasy od 3% do 12% a když to přeženeš, tak tě krásně pálí hlava. Nemyslíš náhodou promile? To by odpovídalo lékařské dezinfekci.

terry

Některé zubní pasty peroxcid obsahují.
Není to pro zuby to nej, nej. Ale pokud per. nebudeš používat pravidelně a často, tak to zuby přežijí.

IvkaH

Mně teda stačila bělící pasta :) je to podle mě nejšetrnější možnost jak mít zuby bělejší.

Vercule

Na peroxid bych se vykašlala, akorát si odrovnáš sklovinu. Na vybělení zubů stačí i tady ten bělící pudr https://www.kras­nyusmev.cz/whi­te-pearl-nanocare-charcoal-belici-pudr-s-aktivnim-uhlikem-30g

Broukk

Zdravím a nemáte někdo zkušenost s tímto bělícím gelem https://www.kras­nyusmev.cz/vi­talcare-white-pearl-system-na-beleni-zubu-130-ml , rád abych ho vyzkoušela, ale bojím se, aby měl nějaký účinek!

MarkettB

Tento gel mám vyzkoušený a za mě je fakt dobrý!

Broukk

Všimla jsem si právě, že se hodně řeší v diskuzích a chválí si ho, tak ho asi taky vyzkouším!

mosoj

Mapel" Není to třeba přehánět jedná se o % !!!

nikol98

Dobrý den. Já bych se takovým radikálnějším řešením spíše vyhnula…koukněte sem na článek https://dsmile­.cz/jak-se-zbavit-zlutych-zubu/
Jednoduché