anetadela1

Bílé pupínky na tváři

Jak se mám opravdu účinně zbavit bílých teček na tvářích? Vypadají jako beďárky, ale nejsou to. Nejdou vymáčknout, jen vypíchnout jehlou, ale je jich tolik, že to prostě nejde. Krom toho se později stejně zase objeví i ve větším množství než před tím. Kdo s tím má zkušenosti, prosím napište jak se jich zbavujete.
PS: kosmetička je na mě drahá…:-( Jsem na MD.

Odpovědi
alenka901

jsou to milie
milie mam uz od malicka a vzdy mi je odstranovala kosmeticka mechanicky jehlou, coz je bolestive a taky neefektivni, vsechny proste neodstrani. Milie jsou dane geneticky a nebo strukturou pleti, tedy jeji vyzivou, jsou to tukove vacky, ktere ucpavaji pory, nemel by se tedy pouzivat mastny krem, ktery podporuje jejich tvorbu. Informace, ze pokud je nebudete odstranovat, nebudou se vam delat, je klamna. Pokud s tim nic nebudete delat, budou se mnozit, ale pravidelnou peci se daji odstranit. Dobry je krem od Decleoru – Phytopeel, neni abrazivni, je prirodni a hodne ucinny, trva tak tri tydny, nez s nim odstranite milie, ale pouzivani by melo byt pravidelne. Ja ted budu podstupovat laserove odstraneni na dermatologii, tak jsem zvedava..