Jen Elis

Lze začít v 21 letech s biatlonem?

Zdravím, je mi 21 let, v červnu mi bude 22. Poslední tři roky se hodně zajímám o biatlon. Zjistila jsem si o tom hodně i do biatlonoveho klubu by mě vzali. Vim že tenhle sport potřebuje hodně cvičení, peněz a hlavně času. Ale myslíte si, že kdybych si z práce něco našetřila a mezitím do zimy usilovně trénovala, měla bych šanci stát se biatlonistkou, nebo jsem spíše na tenhle sport už moc stará?? Pár lidí mi to už vymlouvalo, protože si podle nich nedokážu představit co všechno to obnáší,ale pokud mě něco nadchne tak si za tím snažím jít. Děkuji za radu

Nejlepší odpověď
Drap

Nikdy neni pozdě začít. I když na olympiádu už to asi nebude.

Další odpovědi
ivzez

Máte-li dobrou fyzičku a talent, klidně začněte.
Souhlasím s Drapem, že na vrchol už asi nedosáhnete.