koník.

Bezpočnost cestování letadlem do Indie.

Vážení,chci se zeptat jestli je v Indii nějaké omezení na nošení zavíracího nože? (otevřenej 22 cm, z toho má 12 cm rukojeť) Je to taková věc, která se hodí vždy a všude,tak ho chci mít s sebou. Můžu s takovou pomůckou vůbec odleťet? I kdybych ho dal do bytohu do zavazadlového prostoru? Děkuji za rady

Nejlepší odpověď
Kric.ouwner

Co nám bylo zděleno tak do letadla se může vzít ( do zavazadlového prostoru ) nůž s maximální délkou čepele 10 cm . :)…

Další odpovědi
arygnoc

V batožine v zavazadlovom priestore nôž môžete mať.
Pokiaľ chcete odletieť, u seba (v palubnej batožine) by som nemal nič provokatívneho.

I tak nechápem, načo Vám je ten nôž brať sebou, keď si ho v Indii môžete kúpiť.