sádlo

Co může způsobovat bezdůvodné vypínání notebooku IBM T60?

Dobrý den. Mám takový celkem veliký problém. Když neco dělám na notebooku, tak se notebook sám vypne bez jakýhokoli ohlášení problému nebo nečeho takového. Nejčastěji se tak stává u her, kdy hra běží bez sekání a potop se najednou začnou vyskytovat drobné lagy a počítač se prostě vypne. (Chladící podložku pod Notebook mám)
Prosím o radu. Předem děkuji za vaše odpovědi…

Odpovědi
Lamalam

S nějvětší pravděpodobností půjde o zásah tepelné ochrany, dej si stroj vyčistit.