vita

Autoradio Blaupunkt PF3/C-Peugeot 306

Zdravim všechny majitele Peugeotu 306.Mam autoradio Blaupunkt PF3/C.Ale při odpojeni baterie se zablokoval.Při zapojeni naskočí na displeji ---- a po pul hodině to chce CODE který samozřejmě mám. Muže mi někdo podrobne vysvětlit jak namačkam kod 3030 když na rádiu neni „0“ a čim pak navolený kod potvrdím.Nulu namacknu jak? kdyz to zkazim tak na dalsi pokus cekam 1hodinu dokud nenaskočí -CODE-

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Na tuto otázku jsem už odpovídal, podívejte se na otázky, které jste pokládal.
A pokud to zkazíte, odpojte baterii a určitě hodinu čekat nebudete.