zazubek1998

asi před týdnem nám přestala tisknout tiskárna čím je to způsobeno prosím poradte.

Nejlepší odpověď
anonym

Nebo papir. A je v zasuvce ? 🙂 -iv-

Další odpovědi
WeeBear

Nedávno se nám stalo něco podobného. Nebyl problém ani v papíru, ani barvě,.. Snažila jsem se ji několik hodin spravit. Pak přišel táta, vypnul ji ze sítě, zapl a hned šla. Docela mě to naštvalo,.. Ale fungovalo to. 🙂

hanulka11

třeba došla barva

lexx

No ale jaký typ, značka ? Inkoust ? Laser ?
Dneska trochu lepší tiskárna sama upozorní na problém, dochází barva, zaseknutý papír, výměna válce…a navrhne řešení.

RomanP

že by došla barva ?