Avatar uživatele
Anizbor

Antiketogenní dieta.

V čem spočívá antiketogenní dieta?Známý neví co smí a nesmí jíst,ráda bych jemu poradila,pomůžete mi?Pokud to napsal dobře-děkuji za pomoc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4768 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aloevera5

Sacharidy jsou antiketogenní látky. Jinak antiketogenní dieta mi nic neříká, znám pouze ketogenní dietu (což je způsob léčby epilepsie). Pokud by opravdu existovala antiketogenní dieta (??????? nejsem o tom přesvědčena), tak to bude přesně opak toho, co je v odkazu. Doporučuji každopádně nejdřív u známýho zjistit, jakou tu dietu opravdu má. A hlavně, známý by informace co jíst a nejíst měl dostat hlavně od svého ošetřujícího lékaře. Jen tak hledat na internetu a známýmu tvořit jídelníček bych se osobně trochu bála :o(

Zasílám odkaz.

Zdroj: http://www.do­bromysl.cz/scrip­ts/detail.php?id=553

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pokazdejinak

našla jsem jenom KETOGENNÍ dietu – zkuste si sama vyhledat vhodné odkazy…
ale je to dieta na hubnutí, ne zdravotní…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Marin

No nevím, těmto dietám nevěřím. Já jsem potřeboval zhubnout 20 kg a to se mi podařilo díky Světu Zdraví (svet-zdravi.cz) doporučuji si najít taky nějakého výživového poradce, který vám s hubnutím pomůže.

před 2099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jojcicka

Dobrý den Martine, máte kladné zkušenosti se Světem Zdraví, ano?
To mě zajímá, protože jsem nad nimi přemýšlela, jestli k nim zajít nebo ne. Máme je tady u nás ve městě také, tak váhám, jestli jít k nim či jinam.

před 2089 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Marin

Dobrý den, já je rozhodně mohu doporučit. Strašně moc mi pomohli. Určitě jestli chcete se sebou něco dělat a sama to nezvládáte, tak tam jděte 😉

před 2086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jojcicka

Asi ano, ještě jsem to procházela a asi i ty doporučení jsou na ně dobré a je jich nejvíce. Tak se tam zkusím objednat.

před 2082 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek