Zero

Ako si nastaviť profil?

Ahoj, som tu nová, a chcela by som sa opýtať,kde si môžem nastaviť veci typu vek, a kto to môže vidieť a pod… Diky dopredu :)

Nejlepší odpověď
panenka

u tvého obrázku máš napsáno můj profil na ten klikni dej si upravit v profilu si dopln nebo změn co potřebuješ pak dej uložit a hotovo

Další odpovědi
fortin

Svůj věk nám můžete sdělit v okénku O mě. Ale to vám nedoporučuji, pokud se mi váš věk bude líbit. Také se nedoporučuje sdělovat osobní info, telefon, bydliště. Protože svými otázkami a odpovědmi už prozrazujete o sobě mnohé. Vítám vás.