M.a.j.k.e.e.

Kde hledat informace na téma akciové a komoditní trhy?

Ahoj,

kde bych mohl prosím najít nějaké o akciových a komoditních trzích? Potřebuji udělat prezentaci o tomto tématu, avšak nevím, kde hledat informace a data.
Předem děkuji za rady.
Doplňuji:
*nějaké informace o akciových a komoditních trzích

Nejlepší odpověď
dudu

Milý příteli vězte, že jsem o všech detailech této problematiky byl školen zhruba pět let a přesto dodnes mám znalosti jen o špičce pomyslného ledovce.
Též proto se i nyní při svých transakcích setkávám s občasými karamboly.
Kdo se zde a probůh proč domnívá, že ve své nevědomosti vytvoří smysluplnou prezentaci, která by efektivně poučila kolegy nebo spolužáky.

Další odpovědi
Pepa25

Téma je hodně obecné, proto doporučuji obecné zdroje typu skripta pro studenty ekonomických (finančních) škol.