Avatar uživatele
Renatka196

Co je dobré na jizvy na rukách od popálení?

Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat, co je dobré na jizvy? Já jsem popalena na rukach a mám ty místa hodně zarudle.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2948 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pokud to není už moc staré, výborně funguje šťáva z pokojovky aloe. Ale pokud ji doma nemáš, ani mast na popáleniny, tak to taky není žádná tragédie. Zarudlá místa znamenají 1. stupeň, puchýřky 2.stupeň. Ani v jednom případě se jizvy netvoří. Je dobré zasažená místa chladit studenou vodou (sprchou), utlumí to i bolest. Jinak podrobněji v odkazu.

Zdroj: http://nemoci­.vitalion.cz/po­paleniny/

Upravil/a: Kepler

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Renatka196 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orwell

Kupodivu obyčejné vepřové sádlo. Na staré jizvy už ale moc nepůsobí. Používala ho i zpěvačka Věra Martinová na jizvy v obličeji po dopravní nehodě. Slyšel jsem to už z více stran, ale sám jsem to, chválabohu, nepotřeboval.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NelieM

Vyzkoušej Bi-Oil, dá se koupit v drogerii, nebo lékárně. Slyšela jsem na něj dobré ohlasy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
PetaKo

Nejlepší je se mrknout na internet a vyhledat si ho, mají přímo svůj web www.hemacut.cz

Avatar uživatele
Sabulak

A ten hemacut je kompletní ošetření? Není potřeba pak třeba desinfikovat?

Avatar uživatele
Lurenka

Ahoj, ten hemacut je super. Máme ho doma a musím říct, že je super nejen pro děti. V poslední době jsem ho potřebovala hlavně já… No jo, pečení…

Avatar uživatele
Sabulak

Hele a ten hemacut se aplikuje jak? A nepálí, jo? A je to kompletní ošetření?

Avatar uživatele
GabulkaA

Ahoj holky, měla bych dotaz… Máte osvědčený tip, co na drobné ranky, popáleniny? Díky moc!

před 1004 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví