nikoletkaf

ahoj přála bych si malé kotátko ale rodiče mi ho nechtějí koupit.díky moc Nikca

Ahoj,moc bych si přála kočičku ale rodiče mi ji nechtějí koupit.Nevím proč protože je mi 12 let a kotě sem si přála už i na ježížka.poradte prosim nikca.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Bez otázky se odpovědi nenaděješ.

Další odpovědi
jechoutan

nejdřív si o tom promluv s rodiči, a zkus je nějak přesvědčit že by jsi se o to dokázala starat. Pokud to neprojde, třeba společně vymyslíte nějakého jiného domácího mazlíčka :) potkánek či morče nejsou vůbec špatní, užiješ si spoustu srandy, není to drahé ani náročné, a ani chování takového mazlíčka není vůbec drahé, narozdíl od kočky která potřebuje hodně výživy, očkování, prohlídky atd :)

Dochy

Bez rodičů to zkrátka nepůjde. A bacha, z každého seberoztomilejšího koťátka se během pár měsíců stane dospělá kočka. Jseš si jistá, že kočku zvládnete? Doporučuju jako Jechoutan zamyslet se nad nějakým menším zířátkem a samozřejmě dál o tom jednat s rodiči.

ginze

Rodiče se nejspíš bojí, že se o ní nebudeš starat, nebo že tě omrzí. U některých lidí se to prostě stává, chtějí zvíře, aby měli kamaráda, s kterým si budou moct hrát, ale už si neuvědomují, co to obnáší. Nejdřív by sis měla promyslet, jestli vůbec zvládneš se o kočku postarat – pravidelně jí krmit, čistit jí záchodek (pokud ji chceš mít doma), chodit s ní k veterinář a ještě spoustu dalších věcí. Zkus jim dokázat, že na to opravdu máš, navrhni jim, že by sis mohla nejdříve pořídit méně náročnější zvířátko, aby viděli, že jsi schopná se o něj postarat.

kočičky love

neboj se kočička ti příjde jemi taky 12let a vím co to obnáší tak se mě klydně ptej
a když budeš brečet a prosit na kolenách uvidíš že je přemluvíš
Doplňuji:
na ty šašky co jsou tady nedej já mám kočky až je buseš míít dám ti pár rad

Coliffe

Sice to není otázka, ale budiž.
Sedni si s rodiči ke stolu a pořádně si s nimi promluv. Řekněte si všechny minusy i plusy, a potom to podtrhněte. Zkontroluj si, jestli by tě vážně byvilo starat se o kočku, vše si nastuduj. Buď pozorná ve škole a nos dobré známky. Třeba na vysvědčení by ti ho dát mohli

Tobbynka

Např. jim řekni, že budeš všechno sama uklízet, luxovat, mýt nádobí atd. Nebo jim řekni, že jsi četla různé informace o kočkách, a že už víš, jak se o kotě správně starat. Řekni jim, že si budeš šetřit sama kapesné na očkování a např. kdyby kočka onemocněla. Možná, že ti to nakonec dovolí. Já teď budu mít psa, tak také študuji :)