Mája:-)

Ahoj nebo dobrý den jmenuji se Mája je mi 13 a za tyden jdu na kamosky oslavu narozek a ja mam obavy ze dostanu mesicky

Doplňuji:

a tak chci zjistit predem pro jistotu do jake siry z zech tri ho mam zavest a jestli jsou pro me vhodny.(za oslava je v aqua palaci)

Nejlepší odpověď
iceT

Pokud si koupíš tampony,tak je v nich podrobný a kreslený návod na použití.Do správného otvoru se určitě trefíš,toho se neboj.Kup si prozatím nějaké tampony mini(nejlepší pro tebe budou Tampax,ty jsou s aplikátorem pro snadnější zavádění)
A možná by bylo dobré tyhle věci konzultovat s maminkou.

Další odpovědi
badisko

Tampony do bazénu

A druhá věc, o které bych se tu zmínila je problematika koupání. Blíží se léto (dobře, zatím to moc nevypadá) a začneme chodit do bazénů, což může být problém právě z hlediska nějakých těch infekcí. Jakmile je voda až přespříliš čistá nebo naopak až přespříliš špinavá, může se objevit nějaká ta kvasinková infekce pochvy – někdo na to holt hodně trpí a stačí jednou se vykoupat a je nutné jít k lékaři a přeléčit to.

Právě pro takovéhle případy jsou u nás k dostání tampony speciálně určené do bazénu. Ty se nepoužívají při menstruaci (pouze u končící menstruace), ale musí se vyměňovat přibližně každé 3 – 4 hodiny. Jsou napuštěny vazelínovým olejem, který je hydrofóbní – tedy odpuzuje vodu – v tom tkví celý zázrak.

Opět – dají se sehnat v lékárně nebo na internetu, cena je o dost nižší než u probiotických tamponů, známá je značka DH Senta Protect.

Dobře, tentokrát to moc stručné nebylo, ale doufám, že jsem alespoň trošku pomohla těm z Vás, které tohle téma trápí.
http://proslec­ny.cz/probiotic­ke-tampony-tampony-do-bazenu/
vice v odkaze …
Doplňuji:
jeste si projdi toto … https://www.go­ogle.ie/search?q=na+ba­zen+s+tamponem%3F&i­e=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&channel=fflb&gws­_rd=cr&ei=EwqZU­piUCISthQeDvI­HoCA a zeptej se mamci ta ti urcite rada poradi …:D

Alesh

Taky se toho bojím, ale snad to zvládneš.

DoctorWho

Nejsem žena ,ale nemělo by to v té krabičce na návodu napsané? Myslím to ,kam to strčit..