krytacek

Ahoj,mam skladaci kolobezku worker a je dost hlucna,nevite nahodou jak ji snizit.Dekuji moc

Kolobezka

Odpovědi
geoorg

Snížit by měla jít tím rychloupínacím šroubem na představci pod řidítky.

Jinak hlučnost můžeš snížit instalací lepších koleček. Čím měkčí směs, tím bude jízda tišší, ale zato se rychleji opotřebí. Lepšími ložisky také určitě nic nezkazíš.

Petrdan

Urcite ty kolecka no a nebo pokud chcete poridit novou kolobezku doporucuji znacku Authentic ja mam a jsem spokojeny.