smoulinkaq

Jak správně vložit baterie do bezkontaktního čelního teploměru MAXXO IRT01?

Ahoj, koupila jsem si bezkontaktní čelní teploměr MAXXO IRT01, návod tam je, ale jak vložit spravně baterky, to tam neni, mužete mi poradit?

Odpovědi
Funna

zkopírováno z manuálu…v čem je problém??
10. Výměna baterií
Pokud se na displeji zobrazuje symbol „ “, přístroj upozorňuje, že baterie jsou již slabé.
Pokud tento symbol bliká, jsou baterie téměř vybité a je nutná jejich výměna.

  • Otevřete kryt v dolní části přístroje a vyměňte baterie za nové. Použijte dvě alkalické tužkové baterie typu AA. Dbejte na správnou polaritu. Baterie vložte tak, aby souhlasily symboly + a – na bateriích a na vnitřní straně krytu.

Poznámky:

  1. Vyjměte baterie z přístroje, pokud není používán po delší dobu.
  2. Baterie nevhazujte do vody ani do ohně!
  3. Použité baterie odevzdejte do sběrného dvora nebo na místa k tomu určená. Nevyhazujte

je s běžným domácím odpadem.

mosoj

Strč to tam. Cti polaritu (+,–) . Nicméně i když to tam dáš obráceně nic se nestane, ale teploměr nebude pracovat.

Funna

kryt baterií je dle obrázku dole na rukojeti…