smoulinkaq

ahoj kdyz chci obednat katalog tak mi hlasi vychozi postovni klient je nastaven spatne

co to znamena ?

Odpovědi
www

Přesně to, co to píše.
Musíš svého výchozího poštovního klienta upravit, nebo změnit za jiného 🙂
Doplňuji:
Pokud to neumíš, můžeš objednávat třeba z poštovní schránky na Seznam, Centrum ap., zkrátka tam, kde máš schránku mimo PC. Bůhví v jakém stavu máš ale svůj PC, těžko radit 😉

Dochy

pokud nepoužíváš poštovního klienta, ale jen webovou službu (třeba email.seznam.cz nebo něco podobného), pak nestačí na e-mailový odkaz kliknout, ale musíš ho zkopírovat a mejla napsat ručně.
Rozumní weboví dizajnéři kromě odkazu napíšou i jinou možnost právě pro tyto případy (zpravidla formulář)
V odkazu bývá víc informací, než jen e-mailová adresa, pokud to nerozklíčujete sama, pošlete mi odkaz do soukromé zprávy.