Avatar uživatele
tlustý tomas

Ahoj je mi 13 let a mám 65kg nevíte co mám dělat brecim co den když se dívám na své tlusté tělo nevíte co mám delat?

Lehsedu dělám vždy 50 za den ale ne a ne zhubnout dejte mi prosím radu děkuji. ☹
Doplňuji:
Sem. Kluk zapomněl sem to napsat

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? terezka0-0 před 3690 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
NellyP

Odpoveď byla označena jako užitečná

Brečet ti nepomůže. Zvážila si jestli se dobře stravuješ? Já od 13ti cvičím a udělala jsem si dobrý jídelníček, ráda ti pomůžu už jsem zhubla a jsem šťastná :) Poradím Ti i cviky chceš li :)
Doplňuji:
Aha nevšimla jsem si jména, ale i tak mi napiš pokud ti je 13 ráda pomuzu,poradim ti aspon se stravováním a nake workout cviky mas treba na youtubu :)

Upravil/a: NellyP

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?tlustý tomas Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ozzy21

Doporučuji jízdu na kole nebo spinning, hodně také ale záleží na výšce, třeba já ani nechci, jezdím pravidelně na kole a vždy na sezonu 4–5 kg zhubnu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Důležité je také změnit stravování. Stačí omezit sladkosti, tuky, jíst více zeleniny, ovoce. Jíst menší porce a pravidelně 5–6× denně. Nebreč a začni něco pro hubnutí dělat. Držím Ti palce ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tizh19

Kolik měříš?
Sedy-lehy jsou jen na zpevnění. Abys zhubla, potřebuješ dělat kardio cvičení – jízda na kole, běh, plavání, chůze, skákání přes švihadlo – cokoliv, co člověk vydrží dělat delší dobu a nedává do toho maximální energii. Aby sis zpevnila tělo (tj. neměla celulitidu, strie a neměla ,,rozteklou postavu'', je potřeba dělat sedy-lehy, kliky, dřepy…
80% úspěšného hubnutí se skládá ze zdravé stravy, 20% ze zdravého pohybu. Neznamená to hladovění – vypočítej si bazální metabolismus, můžeš se zaregistrovat na stránce www.kaloricke­tabulky.cz, zadáš si váhu a na kolik chceš zhubnout, a samo ti to vypočítá kalorie, příjem bílkovin, sacharidů, tuků a další. Omez nezdravé smažené jídlo, sladkosti, přidej do jídelníčku více vody, ovoce, zeleniny, atd., a najdi si sport, který tě bude bavit. Kalanetika je skvělá, a pak cyklistika, plavání, běh, taky na Orbitreku se dají dobře spálit kalorie :)

0 Nominace Nahlásit


Zajímavé otázky v kategorii Zdraví