tlustý tomas

Ahoj je mi 13 let a mám 65kg nevíte co mám dělat brecim co den když se dívám na své tlusté tělo nevíte co mám delat?

Lehsedu dělám vždy 50 za den ale ne a ne zhubnout dejte mi prosím radu děkuji. ☹
Doplňuji:
Sem. Kluk zapomněl sem to napsat

Nejlepší odpověď
NellyP

Brečet ti nepomůže. Zvážila si jestli se dobře stravuješ? Já od 13ti cvičím a udělala jsem si dobrý jídelníček, ráda ti pomůžu už jsem zhubla a jsem šťastná :) Poradím Ti i cviky chceš li :)
Doplňuji:
Aha nevšimla jsem si jména, ale i tak mi napiš pokud ti je 13 ráda pomuzu,poradim ti aspon se stravováním a nake workout cviky mas treba na youtubu :)

Další odpovědi
Ozzy21

Doporučuji jízdu na kole nebo spinning, hodně také ale záleží na výšce, třeba já ani nechci, jezdím pravidelně na kole a vždy na sezonu 4–5 kg zhubnu.

marci1

Důležité je také změnit stravování. Stačí omezit sladkosti, tuky, jíst více zeleniny, ovoce. Jíst menší porce a pravidelně 5–6× denně. Nebreč a začni něco pro hubnutí dělat. Držím Ti palce ! 🙂

Tizh19

Kolik měříš?
Sedy-lehy jsou jen na zpevnění. Abys zhubla, potřebuješ dělat kardio cvičení – jízda na kole, běh, plavání, chůze, skákání přes švihadlo – cokoliv, co člověk vydrží dělat delší dobu a nedává do toho maximální energii. Aby sis zpevnila tělo (tj. neměla celulitidu, strie a neměla ,,rozteklou postavu'', je potřeba dělat sedy-lehy, kliky, dřepy…
80% úspěšného hubnutí se skládá ze zdravé stravy, 20% ze zdravého pohybu. Neznamená to hladovění – vypočítej si bazální metabolismus, můžeš se zaregistrovat na stránce www.kaloricke­tabulky.cz, zadáš si váhu a na kolik chceš zhubnout, a samo ti to vypočítá kalorie, příjem bílkovin, sacharidů, tuků a další. Omez nezdravé smažené jídlo, sladkosti, přidej do jídelníčku více vody, ovoce, zeleniny, atd., a najdi si sport, který tě bude bavit. Kalanetika je skvělá, a pak cyklistika, plavání, běh, taky na Orbitreku se dají dobře spálit kalorie :)