Šáruškáá

Ahoj, je mi 13 a chtěla by jsem se naučit jezdit na BMX…Poradí někdo?? :'O :¨))

Odpovědi
anonym

Já se přiznám, že tvému dotazu moc nerozumím – CO chceš poradit?
Víš, co je ´disciplína´ BMX? – pokud ne, kukni na – http://cs.wiki­pedia.org/wiki/BMX .
A pokud to víš, pořiď si kolo, chrániče, přilbu, najdi v okolí partičku nadšenců – a jezdi – co víc chceš radit?
Triky tě ´na dálku´ nikdo nenaučí…

arygnoc

kúp si bicykel (kolo), najlepšie BMX.
jazdí sa na ňom rovnako, ako napr. na skladačke.

alebo aj nie, ale to už je údajne športová disciplína hraničiaca so samovraždou.
takže okrem bicykla na tento šport i potrebnú výbavu (prilbu, chrániče, rukavice, topánky (boty), …).
potom treba nájsť dráhu na ktorej sa bmx jazdí – a hurá k úrazom.

arygnoc napsal skoro vše, ale zapomněl na uzavření pojistky.

50centes

Nechci ti to vymlouvat ale dřív jsem jezdil cca. 9 let. Takže mám : šité obočí,zlomenou čelist,stehy na nohou i rukou. Hlavně si pořid chrániče a helmu nejlíp na downhill. A má poslední věta nezabij se !