dudu

afty a zase afty

Moje manželka od mládí trpí častým výskytem aftů v ústech. Vyzkoušela přímo plejádu recetů od lékařů i rad od přátel, leč marně. Není čunče a dbá na hygienu.
Nemáte někdo zaručený prostředek na pacifikaci tohoto velmi uporného bebinka?

Nejlepší odpověď
panenka

řeknite vaší manželce at si v lékarně koupí vitamíny B komplex.já jsem na to taky trpívala pak mi poradila doktorka že mám brát jednu denně a můžu vám říct že to opravdu funguje.Protože naposledy jsem měla afty než jsem to začala užívat a to už je 6 let.

Další odpovědi
Q

Na okamžitou likvidaci pomáhá jeden šumivý C vitamín do pusy před spaním a do rána je po něm 🙂

wiki

vyskytují se protože má sníženou imunitu,když bude po dobu dvou měsíců užívat 1 kapsli, ráno na lačno a večer před spaním IMUNOGLUKAN P4H -jedná se o doplněk stravy- ,prodává se v každé lékárně ,balení 60 kapslí, pozor ,ale v každé lékárně je za jinou cenu a stojí tak kolem 470 kč, přestane uvedené problémy mít.Mám vyzkoušené na sobě.Tato investice se Vám mnohonásobně vyplatí.-wiki-

Zdroj: osobní zkušenost

Michal

Prý jsou dobré výplachy hypermanganem.Pozor ředí se,raději se zeptejte v lékárně.

Bibinka1111

B komplex, vitamín C, taky na to trpím .. nejlepší na to je tak i přes bolest si toho nevšímat .. když „na něj nebere ohled“ mám pocit, že se jistým způsobem odře či co a zmizí.. ale Dr.mi řekla že na to nic 100% nezabírá