fira

A stolní tenis naposled.

Může mít raketa na stolní tenis na každé straně jiný povrch nebo musí být na obou stranách stejný?

Nejlepší odpověď
HerbiG

nemusi,ale byva ..

Další odpovědi
panenka

vyhledala jsem vám vhodné rakety na stolní tenis

Zdroj: http://www.spor­tfit.cz/index­.php?main_page=pro­duct_info&cPat­h=50_52&produc­ts_id=1068&ze­nid=8420bae1f04e3898d6­4238e7ec34fe26

jiri2105

Ze zakladky si jeste pamatuju ze frajeri mely dva duhy mechu, zatim co mi chudy jen jeden. Zato byly zas palky lehci

mojitek

Ty nejlevnejsi maji jen jeden povrch.Dva povrchy slouzi 1. ke smecum a 2. k tlumeni protivnikova smece(rychlost a rotace)

Jan Kuchař

Může mít každý jiný 😉 jsou 3 typy – soft, tráva, sendvič