T_u_k_y

2 cigarety za den škodí zdraví více než 10–20 ???

Z jakého hlediska toto může být pravda nebo je to jen kec?

Nejlepší odpověď
anonym

Nikdy jsem nic podobného neslyšela.Možná někdo z tabákového průmyslu vypouští takovou propagandu.Prý lidé kouří čím dál míň nebo přechází na elektronické cigarety.Já mírně kouřím-některý den nic,někdy 2 a jindy třeba 15 a sama na sobě necítím žádný rozdíl.Nekašlu nikdy,problémy zdravotní spojené s kouřením nemám-zatím.A to prosím kouřím asi 40let.Nechlubím se tím,pouze konstatuji.Ovšem na druhé straně trávím tolik času na zdravém povětří,že to snad částečně vydýchám…:D

Další odpovědi
Drap

Nikgy jsem nic takového neslyšel. Připadá mi to stejné, jako kdyby jsi tvrdil, ře dát si každý den panáka je škodlivé, ale vypít litr neuškodí.

Syd

Nevypadlo tam třeba že cigarety marihuany? Četla jsem že nějaký ty 2–4 jointy škoděj plicím víc než dejme tomu těch 20 normálních cigaret.