Zvuky Windows 7

Mám Win 7 home premium- a nejdou žádné zvuky. dole v pravo jak tam je ten repráček tak tam je červenej křížek- a když na to ukážu, tak to napíše nejsou zapojeny reproduktory ani sluchátka.
Doplňuji:
zkusil jsem- jenže nemám tam nic a to mám zapojený sluchátka, a i v notebooku interní reproduktor. k tomu všemu mi začla blbnout klávesnice ( nějak přehazuje řádky atd.) mám tam jen nějaký ati a u něj napsáno nezapojeno. nechápu- nástroj obnovení taky nefunguje prosím pora´dte ani skype nejde nic

Odpovědi:

Pokročilý

zkus dát ovládací panely-hardware a zvuk-zvuk-spravovat zvuková zařízení
tam ti vyskočí okno a zkus dvakrát kliknout na speakers. možná jich tam bude víc tak dvakrát klikni na všechny a najdi ty kde bude napsáno že jsou v interní zřídce. potom dej v horní kartě úrovně a podívej se jestli tam někde nemáš ztlumený zvuk popřípadně se koukni jestli nemáš zakáz .

Pokročilý

Tak to asi nemá cenu se s tim zabivat...bud přeinstalovat nebo vrátit, protože pokud vse takhle blbne tak to je rozbity a každý notebook ma vlastní vestaveny reprak. Zkus to přeinstalovat pokud to není v Software tak to bude Hardware. Ale to je jen muj názor...na dalku se to neda popisovat. Na dalku by ti neporadil ani sebemin zkuseny programator. To bych musel u toho pocitace sedet. Bud to po preinstalaci odnes do servisu nebo reklamuj.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.