Frajirek2000

program – vše co řeknu do mikrofonu se automaticky ozve (jako u normálního mikrofonu)

je takový program ? předem děkuji za pomoc.
Doplňuji:
Děkuji za odpověď,ale potřeboval bych to pro operační systém Windows XP

Nejlepší odpověď
chudst

Na to nepotrebujete zadny program; ve Windows 7: Ovladaci panely/Zvuk/Zaznam . Vyberete si mikrofon, kliknete na Vlastnosti/Pos­louchat a zaskrtnete Poslouchat toto zarizeni. Pouzit, OK. Mate to hotovo.

Doplněno: IMO to bude podobne; vyzkousel jste ten postup v XP? (Tam je to tusim pojmenovany „Zvuky a zvukova zarizeni“.)

Další odpovědi
Hlada

V XP je to podobné. Mikrofon se musí zapnout pro záznam i přehrávání.
Zvuky a zvuková zařízení/Hlas
Záznam hlasu/Hlasitost
Přehrávání hlasového záznamu/Hlasitost