misskas

zvládá nějaký sony ericsson FLAC?

Odpovědi
Johny_r

To bohužel nevím. Ale zamyslel bych se nad smyslem použití FLACu v mobilu. Z mobilu člověk poslouchá muziku obvykle venku (ve městě, v autobusu), tedy v místě, kde je spousta ruchů kolem (i přes sebelepší plug sluchátka). Rozeznat FLAC od nejlepší mp3 nebo ogg se na kvalitních sluchátkách nebo aparatuře samozřejmě dá docela dobře, ale těžko v prostředí, kde není klid na soustředěný poslech.
Osobně používám FLAC doma na HiFi, ale v mobilu s sebou nosím kvalitní mp3. Na běžný poslech to stačí, i když jsem velmi náročný posluchač.
Doporučil bych konvertovat flacy na nejlepší možné mp3. Ušetříš místo a rozdíl venku stejně těžko poznáš.
A pokud chceš poslouchat kvalitně doma, pořiď si na to něco jiného než mobil, ze kterého kvalitu stejně nikdy nedostaneš.