Pokročilý

zůstává někdo o prázdninách ve škole?

Doplňuji:
vykrást půjdu ledatak banku.. ;)
jen jsem se ptala.. kdybych zavolala do školy.. zda by mi to někdo zvědl...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Ano.Sice každý den někdo jiný ale ano. Např. : učitelé, učitelky, ředitel/ka, ekonom/ka, atd. . .

Další odpovědi:

Zlatý

U nás na základce se škola s koncem června vždycky vylidnila a "ožila" zase až poslední týden před začátkem novýho školního roku :) Veškeré školní rostlinstvo se zcentralizovalo do vestibulu, aby prázdninová péče o něj nebyla tak náročná. Takhle vždycky jenom 1x, 2x týdně někdo přišel, zalil všechno najednou a nemusel za každým fíkusem a každým muškátem letět kdovíkam.
Na střední zase byly určeny "oficiální" prázdninový úřední hodiny - většinou každý druhý týden, úterý nebo středa..už si přesně nepamatuju.
Asi se nedá na tvou otázku odpovědět jednoznačně, evidentně záleží na té které škole, jak si to o prázdninách zařídí. Je klidně možný, že na některé škole je opravdu každodenní dozor - proč ne?! Myslím ale, že tohle budou spíš vyjímky. Máme v baráku učitelku a kdysi si stěžovala, jak je v jednom ohledu její profese blbá - že jakožto učitelka se musí rok co rok, každý léto, hlásit na 2 měsíce na pracák a být nezaměstnaná i úředně. Jestli je to fakt, nevím - ale říkala to, no :)) Kdyby po ní vedení vyžadovalo přítomnost ve škole i o prázdninách, úvazek by přece nebylo potřeba přerušovat a ona by na ten pracák chodit nemusela. Můj názor :)

Schválně si do té školy zavolat zkus, ale na 95% ti zůstane sluchátko bez odezvy tupě tútat v ruce ;)

A mimochodem - hezký prázdniny a užij si léto :)

Pokročilý

U nás školník, ten tam bydlí.

Ne , urcite ne. Pokud tam nebydli skolnik. Ale i ten by mel mit nejake volno. Pak se nekdy ve skolach o prazdninach maluje , natira , rekonstruuje. Pak jsou i uklizecky. Mam sestru ucitelku a svagra reditele , ti se tam neukazi cele prazdniny !! Jdou az posledni tyden v srpnu. :-) -iv-
P.S Nechcete doufam vykrast skolu !! :-) -iv-

Pokročilý

U nás zůstává školník který ve škole má byt a paní která ma na starost ekonomiku. Někdo těm učitelům musí připravit výplatu :-)

Stříbrný

u nás sekretářka a podle potřeby dělníci, když rekonstruovali učebny =)

arygnoc: učitelé mají přes prázdniny dovolenou, vy máte taky dovolenou placenou =)

Stříbrný

Ve škole je někdo pořád.Každý týden má někdo službu v kanceláři,kdyby někdo volal apod.Potom se tu střídají uklízečky,bývá tu hospodářka,občas se ukáže říďa nebo jeho zástupkyně.Potom se o prázdninách dělají větší rekonstrukce,takže nějací dělníci.A kromě dovolené tu musím být i já-školník,bydlím ve škole takže jsem tu nonstop:-)

Zlatý

Akurát dnes som bola v škole.
Prezradím ich...
Sú tam všetci. Pripravujú podklady na nový školský rok...

Zlatý

ARIS:

já chci taky výplatu za prázdniny!!!

ale za všechny!
a najednou!

jakto, že já nikdy nedostal za prázdniny ani kačku, a učitelé ano?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.