Ztráci svět genia ? Einstein umřel,Mozart rovněž a …

… a mě je taky blbě!

Nejlepší odpověď
manon

Svět génie ztrácí, ale noví se rodí. V tomto ohledu je asi všechno jak má být…

Další odpovědi
tom004

Tak jo. V čem byli geniální ti dva,to vím.Nevím ale,jaký geniální počin nám zanecháš Ty. 🙂

anonym

Kluci, přiznejte se, co jste snědli? S takovými legráckami to raději nezkoušejte. Barbakane, pro Tebe budiž útěchou, že je podstatně víc těch, co už umřeli, než těch, co ještě žijí. Není kam spěchat.

ten který je

Snad jsi také nepil někde u stánku ten pančovaný chlast?! 😉

huxa

mě taky začíná být špatně :(

hanulka11

jdi spát ,ať se z toho vyspíš

led

Nie, svet nestráca génia za jeho života. Uznajú ho (vás?!) až po jeho smrti. dovtedy sú to len reči.
Na druhej strane sú ľudia, ktorí by pomenovanie génius potrebovali k získaniu vlastnej skromnosti.

aramah

Teď jsem se smála u bolaka na diskuzi ale tohle nemá chybu :))))))

anonym

Vlastík Plamínek, největší postava dnešní doby :D

anonym

Ocko,proč opět nedodržuješ slovo ?! 😁