Avatar uživatele
anonym

Zrušení žádosti o rozvod…

Dobrý den…chtěla bych se zeptat,jak bych měla zrušit žádost o rozvod-už máme stání,ale s manželem jsme to urovnali…Měla bych tam jít nebo stačí napsat dopis-a jak?Děkuju za odpověd…Martina

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5204 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
standa

Vážená paní Martino,
předpokládám, že stání ještě neproběhlo, takže úplně stačí napsat jen DOPIS.

Tento úkon se nazývá „zpětvzetí žalobního návrhu o rozvod manželství“.

A úplně jednoduše si ho můžete napsat sama. Na přední stranu uveďte soud (kam byl původně adesován návrh na rozvod), spisovou značku, označte účastníky a označte návrh jako zpětvzetí.

Stručně napište proč tak činíte a podepíšete se.


To panenka :
rozvodové stání určitě nemohlo proběhnout, aniž by o tom alespoň jeden z účastníků neveděl 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Vikičistič

Jo tak to Vám přeji a hlavně ať Vám to vydrží no a asi tam kde to bylo podáno tak zase zrušit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

měla bys okamžitě zajít k soudu pokud už to stání neproběhlo a říci tam tohle co jsi ted psala tady oni ti určitě poradí stáhnout se to ale dá

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jana5678

Věřím, že jste si vzala právní zastoupení, jelikož rozvod je složitá záležitost, takže oslovte svého právníka a on vám poradí, jak pokračovat. Já jsem si při svém rozvodu objednala služby advokátní kanceláře na internetových stránkách https://www.ci­kr.cz/, která podala návrh na rozvod manželství. Všechno vyřešili a já se jen dostavila k soudu, kde bylo naše manželství v klidu rozvedeno.

Nový příspěvek