Bronzový

Zrušení čísel s tarifem "Odepiš" od Vodafonu (12,-/měsíc)

Prosím o pomoc. Lze zrušit nejlépe písemně telefonní čísla s tarify od Vodafonu jinak, než za použití číselných hesel, která si bohužel nepamatuji? Zakládáno před více lety. Máme 2 karty, které vůbec nepoužíváme, faktury od nich písemně vůbec žádné nechodí a pak jen vyhrožují upomínkou zaslanou obyčejným dopisem :-(. Děkuji.
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi. Už nikdy více paušál...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další možnost je zavolat zákaznickou linku zdarma, oni se budou místo hesla různě vyptávat a jistě se dohodnete jak dál.
Zkušenost

Další odpovědi:

Zkuste se zastavit na nejbližším obchodním místě Vodafone. Lze to i na kredit, také jsem si nepamatoval přístupové heslo na samoobsluhu Vodafone, stačila občanka a pro kontrolu se mne zeptali na poslední 2-3 volaná čísla, která jsem měl v mobilu a oni porovnali se svým výpisem.

Pokročilý

Dobrý den,
mrzí nás, že uvažujete o zrušení čísel s výhodným tarifem Odepiš. Heslo Vám sdělíme po podrobné identifikaci v některé Vodafone prodejně nebo prostřednictvím operátora na *077, 800 77 00 77. Vyúčtování na částku pod 120 Kč není třeba hradit, proto v těchto případech ani neposíláme Vyúčtování poštou. Jestliže máte aktivní Vyúčtování pouze v elektronické formě, najdete ho vždy v Internetové samoobsluze - pro zobrazení je nutné znát administrátorské heslo. Jakmile toto heslo získáte v prodejně nebo od operátora, budete moci s čísly nakládat podle svého uvážení.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 867
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.