Zplnoletneni z duvodu snatku

Prosim mam dotaz ktery specha..V prosinci mi bude dvacet let a chodim s klukem kteremu je sestnact..Oni stim nesouhlasi a drzi ho doma a nemuzem se vydat..chtela jsem se zeptat jestli by bylo mozne mu koupit roky a provdat se za nej aby sme spolu mohli byt porad¨? prosim odpovzte

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

rozdil 4 let neni snad zadna prekazka - i kdyz je to obracene nez by jeden cekal, ale zkuste to doklepat do te plnoletosti - snad nezbyva tolik a pred tak dulezitym krokem byste mozna meli mit cas se poznat, a alespon teoreticky dospet

Rodice maji docela pochopitelne obavy, a bylo by dobre nevnimat je za kazdou cenu jako nepratele kterym je potreba jen zamavat a na odchodu jim omlatit paragraf o hlavu ... urcite se s tim za cas smiri, ale dejte tomu ten cas, jestli chcete mit pohodove rodinne vztahy.

Další odpovědi:

Bronzový

Koukněte se na to očima jeho rodičů...
Taky bych své dítě /pro ně je samozřejmě dítě/ bránila,když by chtělo takto radikálně měnit život.Oni myslí jinak,než vy dva,kteří máte růžové brýle zamilovanosti,oni myslí reálně a racionálně,tudíž jsou pochopitelně proti.
Věděla bych devadesátiprocentní způsob,jak je zlomit,ale určitě ho nenapíšu,protože,jak píše Bumbes,zahráváte si se zákonem.

Zlatý

Pokud je vašému příteli 16 let koupit roky lze ale jen se souhlasem rodičů takže pokud s tým rodiče nesouhlasí budete si muset počkat až váš přítel dosáhne 18 let a pak se můžete vzít bez problémů.

Stříbrný

Abyste se mohli vídat, musíte se vydat (vdát po slovensky), až vás pustí z basy po odpykání trestu za ohrožování mravní výchovy mládeže podle § 217 trestního zákona. Pokud vás jeho rodiče udají.
Pokud budete mít kliku, tak platí odpověď od 'panenky'

Diskuze k otázce

Zlatý

kropitko

To mi stačí!! Kde to jsme??

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.