mosoj

Znáte způsob, nebo nějaký pragram … ?

Když jsem připojený na inet stává se, že se ozve zvukový signál jako když přijmu email nebo cokoliv jiného. Evidentně do počítače bylo něco nahráno nebo odešlo. Já však nic takového v tu chvíli nedělal, ani počítač nic nesignalizuje, pouze ten zvukový signál. Existuje nějaký program který by byl schopen identifikovat veškerou historii komunikace počítače se sítí inetu, nebo to lze v nějakém adresáři zjistit?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Kvalitní Firewall mívá historii všech síťových přístupů k paměti PC a také je umí diagnostikovat i blokovat. Záleží na nastavení účinnosti. Z free FW produktů je nyní na špici COMODO, vřele doporučuji.
Také je dobré používat nějaký NetMonitor, který neustále monitoruje průtok dat ven i do PC. Dříve jsem používal Conmet, ale pouze na monitorování průtoku dat to jsou vyhozené peníze. Nyní používám zdarma NET Traffic Meter a doporučuji ho i svým klientům.