Znáte tuhle krásnou písen o lásce?

http://www.you­tube.com/watch?v=Hw5KwqN­u1Rc
Doplňuji:
doufám,že to bude považováno za otázku,jelikož odpovědi jsou zde na každou otázku,díky

Odpovědi
Kelt

Píseň neznám. Nikdy dříve jsem ji ne slyšel. Olympic poslouchám celkem dost dlouhou, ale toto se mi nelíbi. Kdyby to hráli Maxim Turbulenc, tak bych to bral. Nesedí mi text, ani hudba.

ptáč

Já myslel že Olympici už nehrají. To je novinka?

anonym

Je to jedna z nej,věcí,je to naprostá bomba,myslím co se textu týče.