Ronie

Znáte společnost NOTINO?

Ahoj,

znáte společnost NOTINO a jste ochotní vyplňovat dotazníky? Jestli ano, byli byste tak hodní a vyplnili mi jeden k diplomce? Děkuju moc! :)

https://forms­.office.com/Pa­ges/ResponsePa­ge.aspx?id=Kec8xh­fKUk6qLZa3lIm­lQjyiRw3vmAxHsUF­saGvpqT5UMDRKR1lI­UTJMRFlZQkVDN1­JKMEVXRVJMVS4u

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

Ne, neznám.

… tak holka, co to je NOTINO sem si vygůglil, ale na ty tvý otázky nedokážu odpovědět i kdybych chtěl >>> znám akorát Barbus, Lybar a takovou tu modře psanou na bílém podkladě … takže máš peška …

Další odpovědi
Drap

Ne, neznám.

Sice jsem vyplnil, ale neznám a ani takovýto sortiment mě nic neříká.

jáára

Ne, neznám.

Tak by mne zajímalo kolik lidí ti to vyplní. Já ne.

aliendrone

Ano, znám.

Jo, znám. Chodím si vyzvedávat do Florentina objednávky. S Elninem v Černé růži jediné 2 shopy, kam si chodím nakupovat voňky. :)

NE, NEJSEM tak hodný, jsem ALIENDRONE a nic vyplňovat NEBUDU! :D :D :D

nyjono

Ne, neznám.

Jak přesně zbanená znám či neznám?
Název mi je znám pouze z nějaké reklamy. Taže neznám.
Parfémy i kosmetiku kupujeme už mnoho let přímým prodejem. Protože kvalita, cena (a hlavně, když jsme potřebovali poradit) nás v běžném kamenném obchodě často zklamala

zjentek

Ne, neznám.

Hlada

Ne, neznám.

Dotazník jsem ti vyplnil. Notino ani ostatní otázky mi vůbec nic neříkají, protože se o tento obor nezajímám. Po pravdě řečeno, značka mě nezajímá ani u zboží, které kupuji.

mzm

Ano, znám.

Ano, bývalý Parfums… Znám i jednoho zaměstnance. :)

Klaproth

Ne, neznám.

Firmu neznám, dotazník jsem nevyplnil.