bolak

Znáte někoho kdo řekl u oltáře „NE“ ?

Nejlepší odpověď
tom004

Ano. Nebylo to u oltáře, ale na radnici a dokonce dvakrát. Byl jsem mu za svědka i potřetí s tím, že ho, abych to napsal slušně, osobně zbavím jeho mrzkého života, pokud řekne opět ne. Ve šťastném manželství žijí s manželkou 44 let, mají dvě děti a jsou trojnásobní děda a babča.

Další odpovědi
belgik

neznam,ale znam nekoho kdo 2× za sebou na tu svatbu vubec neprisel.. Ona ho nakonec donutila jit tam po 3 a konecne si ji vzit,ale moc dlouho jim to stejne nevydrzelo..

pizlicka

neznám,ale doufam,ze to nebudu ja.

Pájo

Znám.

Měl to být nastávající sestry mého kamaráda.
V té době to už byl jednou rozvedený chlap.
2× své bývalé ženě (=manželka č. 1) svým chováním řekl ne. Vzal jí totiž až na 3. pokus (2× vůbec na zorganizovanou svatbu nepřišel!!!!).

Z doby studií měl ještě dceru, na kterou platil alimenty a to děvče si nevzal, aby školu dodělal – tam tenkrát zakročili jeho rodiče.

Z jeho vztahu se sestrou kamaráda sešlo díky bohu dříve, než svatbu stihli zrealizovat. Už měli dokonce termín.

Po rozchodu se setrou kamaráda se do roka oženil s jinou ženou (manželka č. 2), ta s ním má nového potomka a nedávno jsem se dozvěděl, že od té taky odešel a vrátil se zpět k bývalé manželce č. 1.

Kolik měl („neoficiálně“) dalších ženských kolem se dá spekulovat.

anonym

Znám a osobně. Já řekl NE! Ale jen na dotaz,zda chci tlumočníka,proto že jsem se ženil v Polsku. 😁

johana 56

Nebylo to přímo ne.Když se vdávala nejstarší sestra,nastávající švagr měl za svdka velkého srandistu,který mu jen tak špitnul „já to risknu“ a ženich to zopakoval nahlas.Po opětovném dotazu oddávajícího a pohledu nevěsty (ten se ani nedá popsat ) řekl ano.Nelitoval,vy­drželo jim to.

Damiana

Tom004: Jak to, že mě s' to neřek'?!:-)

tom004

Teď už to dost těžko „napravím“. 🙂

Damiana

Ale zamrzí to, to zas jo…:-)) No hlavně, že jsem se TO nakonec dozvěděla alespoň „přes“ bodlaka…:-)

tom004

Dobré ráno. Slibuji, že se polepším a budu pečlivěji sledovat otázky. 🙂

bolak

to nedělej, kdybych já pečlivěji sledoval otázky, tak jsme se tohle třeba vůbec nedověděli :)

Damiana

Jů – Hele tak i na mé nepozorné pařátky došlo! Omlouvám se bolakovi:-) To fakt nebylo osobní, (tady jde o obchod…:-)

Sůwa

Já s tím problém nemám 🙂, tak se ještě zeptám Toma, proč ten dotyčný teda vlastně na tu radnici vůbec chodil?

tom004

Snad jsem to alespoň trochu popsal. Vymýšlel daleko šílenější věci, dost jsme mu s tím pomáhali, tedy mimo té svatby. Ale jinak je to neskutečně bezva člověk a kamarád.

bolak

tom004: a jak to probíhalo po tom co si řekli své „ne“? :) byl pláč, hádka, hroucení, sanita?

tom004

Těžko to popíši, protože byl a je dost šílenej recesista. Zkusím přiblížit. Na statek, kde bydlí dodnes, namontoval soustavu antén na příjem radia Svobodná Evropa, samozřejmě nefunkční, protože to dráždilo představitele tehdejší moci,rok 1972. Co bylo dál popisovat netřeba. No, a na té svatbě prostě chtěl zkusit co se stane, protože to ještě nikdo neudělal. Jenomže během týdne mu někdo „nakukal“, že není první kdo to udělal, tak on byl zřejmě první, kdo to udělal dvakrát. Na první (ne)hostinu padla hlava prvního vepře, na druhou druhého a počítám, kdyby to zkusil potřetí, padla by ta jeho. Co všechno se dělo mezi prvním ne a prvním ano, klidně zapojte fantazii a dost přehánějte. Stejně nebudete ani zdaleka blízko pravdě. Ale nakonec to stálo za to a všichni máme na co, když se potkáme, vzpomínat. 🙂

anonym

@tom004-: to je na scénář !

tom004

Oba přece víme, že život píše ty nejlepší. Ale ne vždy jsou z nich dobré filmy. I když, kdo ví.........

bolak

sakra, a teď koukám že ta otázka už tu byla a dokonce ji vložila Damiana :), tak ji kdyžtak smažte, pokud s ní NĚKDO budete mít problém…

annas

bolaku, bolaku – co Kodex a falešné palce!! 🙂

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-nekoho-kdo-rekl-ne

bolak

já falešné palce sbírám, to ti nikdo neřek? :)

annas

Jsem si to chtěla potvrdit. 🙂

Damiana

Jen si klidně začóruj, beztak odpověděly „jen“ tři duše a je to skoro dvě stě dnů. Za tu dobu bylo jistě hodně nepovedených svateb, možná z někoho něco zajímavého „vyleze“. Taky si počkám…:-)
Jen prosím tě nedávej otázky, které mě zrovna napadají, kousek přede mnou (když už jsme tak psychosynchronní) – to víš, ty palce by mi pak hrozně chyběly…:-)