Znáte nejošklivější zvířata na světě?

http://tn.nova­.cz/magazin/hob­by/zvirata/ne­josklivejsi-zvirata-sveta-morske-prase-sliznata-ryba-a-rypos.html

Nejlepší odpověď
BEAES

Některé z těch zvířat na mě skočit, tak z toho určitě koktám.

Další odpovědi
Elk

Ošklivé jsou třebas roztoče, nebo zakouslý buldog v lýtku…

kvikal

já nevím ale nejpřijde mi na nich vzhled zrovna to nejzajímavější … mě spíš zaujala průhlednost té Ekvádorské žabky, výsuvná čelist žraloka šotka (to video je vážně zajímavé), a smutná představa že za pár let tu asi na 100% nebude ta želva kožnatka :(

smutnydrak

jj…znám..... svojí starou…škoda že jí neznáte vy… 😁

Mili @

no mi nedělá dobře pohled třeba na pásovce – fuj!!!
i když on za to chudák nemůže, ale hnusí se mi…!
a blobfisch – taky chuťovka!
Doplňuji:
smutnydraku – tak proto jsi tak smutný!!!!
😁

Malovranec

No třeba ta průsvitná žabka je pěkná, vživotě sem o ní neslyšel

kropitko

mně se líbí.

anonym

fuuuj kropítko takové zvířatka bych nedokázala pohladit ani v rukavici:D

kropitko

já neříkám, že bych ho hladila, ale je svým způsobem zajímavé, snad i roztomilé.

kropitko

No asi i pohladila, jen ta škeble s chobotem se mi nějak nezdá,,,,,,,,,,,,,

anonym

mě se z nich líbí jedině ta první ryba,trochu mi připomíná mě po ránu

kropitko

tak já po ránu, no možná i někdy celý den vypadám jako lemur Aye-Aye.

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0318nadap035425538­320231.jpg

anonym

kropítko tak ted jsem se nasmála,je fajn když si lidí umí i ze sebe udělat legraci máte u mě obrr paleček