Avatar uživatele
Hakunamatata

Znáte nějaký německý šunt?

Pro mne: německé=dobré. Nebo zná někdo nějaký německý šunt?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3916 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

mam averzi k vsemu nemeckemu a sunt …jen si vybrat .. Heinrich Himmler …Adolf a dalsi zmetci …jinak jejich kuchyne je hrozna zizek ze sosem fakt nic moc … proste mam to naopak …i jejich tvrda rec pche ..:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Se žádným šuntem jsem se nesetkala.Naopak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Uklidni se.
Pro tebe Německo – dobré, pro Němce Česko – kolonie a ještě hůře !!
Kdysi jsem na tržnici od Němců odmítal marky a chtěl jsem koruny. Byl jsem drzý, dovolil jsem si odmítnout marku v době kdy ostatní jim lezli někam … !
Dnes je na tom koruna velmi dobře a byla by ještě lépe, nebýt těch hrabošů v parlamentu a ve vládě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

vytříbenější vkus a smysl pro kvalitu mají všude v evropě vyjma zemí býv. východ. bloku vyšší. A co se týká názorů ostatních zde v diskusi na tyto rozvinutější národy, tak vězte, že oni si v čechách dovolí přesně tolik, kolik jim my češi dovolíme a začni každý u sebe

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

proč máš tohle rovnítko? Možná to platilo naposledy před čtvrt stoletím. Nejvíce se Němci ve světě proslavili kvalitními automobily. Bohužel už delší dobu i v tomhle odvětví vyrábí Němci tak aby se věci rozbíjely a jezdilo se do servisů. Dneska když si za nějaké peníze pořídíš auto téměř jakékoliv značky tak dostaneš to samé a to že třeba někdo považuje Německá auta za „odznak“ toho, že má na něco lepšího vychází čistě z minulosti a je dnes nepravdou. Nevím o kterém jiném odvětví Německé výroby bys hovořila, doufám, že nemluvíš o německé módě. Pokud budeš mluvit o Německých potravinách co se tu prodávají tak tam jistě najdeš šuntů dost. Osobně jako největší šunt (ve smyslu šmejdstvo) co němci vyprodukovali byl rozhodně Zyklon B

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ponovotny

zjentek- a pokud hovoříš o vkusu a smyslu pro kvalitu tak si dovolím dodat, že tyto dost souvisí s tím nač máš. Ono u vietnamců žádnou kvalitu hledat nemůžeš ;). A co znám lidi, kteří na to mají, tak vůbec nemám dojem, že by z vkusem a smyslem pro kvalitu nějak zaostávali. Dokonce bych řekl, že zdejší honba za vkusem a kvalitou tu dost lidí dostala do spárů exekutorů ;)

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

..a za to můžou teda ti v německu, že? ..a tebe to chudáka vyštvalo do irska..

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

ad zjentek …neber si me dohuby ..!!! nejsem Ponovotny !!! a nic me nevyhnalo ty imbecile…ze nejsem spokojeny s tim co je v CR a chci se mit lepe a nebyt mrzacek jako ty tak co ?..si fakt myslis ze tady budu naveky ..? ani nahodou chc jet dal a nesedet doma u maminky .:D ty se mi snad zdas ..:D si pletes asi avatara Jj jsem Badisko!!! ne ponovotny … takze se uklidni mrzacku upoutanej na luzko !!:D

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

no kámo ..to řeklo hodně.. to beru. Líbí se mi ten smajl na konci, jakože pohoda ,)

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

badisko-on si nás popletl, protože máme stejný obrázek ;)

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

ja jsem v Irsku ne poovotny…!!!!

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

realy? ..jak říkaj afroameričani- lily?

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

ti asi nemá cenu vysvětlovat co ovlivňuje ekonomika takového molochu jakým je Německo a už vůbec bych nechtěl hodnotit čí projev tady vypadá jako projev chudáka. O tom co to máš za schýzi s irskem ti nic vykládat nebudu to je spíš kdyby ses obrátil na nějakého dr.

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

zjentek- ale v tvé odpovědi je pravda. Co mi šupáci z východního bloku (kam si nás rozdělili po válce, kterou Němci začali) si tu dovolujeme hledat nějaké mouchy na našem velkém bratrovi. Můžeme být vděční za pracovní příležitosti kterých se nám tu od nich dostává a „koho psa jíš toho píseň zpívej“

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

to nebylo třeba psát ..kdyby v ní nebyla pravda, neměl bys reakce

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

to je moc zajímavá úvaha, jen jsem původně reagoval proto, že v tvojí odpovědi chybí odpověď na tu otázku

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

věděl jsi, že němci dělají dvoje potraviny- pro sebe a pak pro východní blok? On se každý podnikatel drží toho, co je legální a proto i němečtí velkopodnikatelé pro nás vyrábějí to, co jim naše legislativa dovolí. Tak to je má odpověď, to je ten šunt, jinak o žádném nevím, u nich jsou tyto jedovaté věci zakázané, oni to dělají pouze na naše zakázky a šité pro náš trh. Jo a věděl jsi, že němci dělaj třeba tři druhy té samé cocacoly, kde obsah jednotlivých ingredients je tak rozdílný, že dělá rozdíl v ceně u téhož výrobku až o 80%? A že jeden druh pijou oni, druhý posílaj do čr, sk a pl a třetí je pro maďary, bulhary a rumuny? A hádej, který druh jde kam ..je to takový rébus ode mne pro tebe ,)

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

jo s dvojíma potravinama máš pravdu, ale legislativu z toho neobviňuj, jsou to firmy, které si nechají u výrobce vyrobyt jiný -stejný výrobek, který pro takový šupáky z východního bloku jako jsme my stačí ( a ještě ho tady prodají dráž než ten jiný-stejný Německý). Takže ne legislativa ale šupáci a jsou to stejní šupáci, kteří tu vytvářejí pocit, že bysme tu měli být Němcům za něco vděční. Od nikoho nic zadarmo nemáme, musíme si tu kupovat škodovku dráž než Němci a ještě na nás čumí tak jako my čumíme na ukrajince. Ještě tě upozorním, že ty obchodní firmy jsou nadnárodní- tedy ne česká šmelina a do Německého marketu posílají něco jiného než do Českého. Vona by je holt novodobá vůdkyně Německého národa hnala, kdyby se tam chovali tak jako tady. Po tom co píšeš o cocacole a vím o tom tak vůbec nerozumím proč jsi normálně neodpověděl cocacolu. Takhle ještě chvíli a začnu mít pocit, že odpovídáš účelově, abys dostával body od Hakunamatata. Otázka byla jestli znáš německý šunt, ty sám teď říkáš že znáš cocacolu vyrobenou pro jiné země a odpovídals tam úplně nesrozumitelně ;)

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

teď zase nejseš badisko ..tak já nevím ,)

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

zjentek- tos napsal moc hezky, akorát tam nemůžu najít odpověď na otázku ;) jestli máš něco kritického k ostatním odpovědím tak to dej do diskuze. Fakt nevím za co jsi dostal od zadavatel otázky palec ;)

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

ty tam nevidíš odpověď? už jsem ti to kdesi říkal- nepiš mi jak badisco, snaž se trochu kluku ..co ponovotná, v poho? ..nebo nevyšlo?

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

odpovídáš teprve na druhý příspěvek v diskuzi a už ujíždíš někam mimo.. Jestli ten rozhovor nestíháš, tak mi napiš interní poštou- nechci tě tu nějak grilovat ;) Doufám, že máš na to abys definoval jaká byla otázka a cos na to odpověděl. Na ponovotnou se vyser ta pro tebe nevyrostla ;)

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

slovo grilovat znám, nemám problém, vím že to nějak souvisí s bohemicou a se zvířaty ..zeptám se zítra annas, co je definovat a podle toho se rozhodnu, jestli ti ty 3in1 požadavky splním ..hele, když na to zpětně mrkám ..nejsi nervózní? To se musíš zeptat zadavatelky, za co dala palec, nobody care kluku

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

chceš i vědět, co si ráno řeknete, nebo co? Řeknete jen- to je hajzl!!! ,) ..am sáry, bat aj hef práblm s vážností

před 3916 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek