míňonka1

Znáte nějakej dobrej film prosím?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Na tisíc. Mimochodem, mám ráda westerny a nyní byl v TV film 7 statečných. Doporučuji.

Další odpovědi
Kelt

Je mnoho dobrých filmů a vždy tam najdeš to, co hledáš. Každý má jiný vkus, takže pokud nejsi konkrétní, je zbytečné, abych tady vypisoval seznamy.

Marty Koller

Pirát silnic, Černý jestřáb sestřelen, smrtící epidemie, kriminál, malý Rambo, Bažanti jedou do Španělska.

Rocker

Pokud máš čas na seriály,nedávno jsem dokoukal Papírový dům,ten je super.Nebo třeba Wataha.
Z filmů třeba Tři billboardy kousek za Ebbingem,nebo Přes kosti mrtvých.

Beno

Velký bazar

ten který je

Loganův útěk.Tak trochu nadčasové sci-fi připomínající dne­šek

JežíšKristus

Kmotr 1, 2, 3
Lepší filmy zatím natočeny nebyly.

Rokio

Četníci, Zelená míle, Forrest Gump, Terminátor a Marečku, podejte mi pero.

df

Moje žena a jiné katastrofy

quentos

Známe, stačí použít zdejší vyhledávač, otázka je tu minimálně podvacáté.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=+dobrej+fil­m&_submit=Odes­lat&do=mainNew­Question-form-submit
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=dobr%C3%BD+fil­m&_submit=Odes­lat&do=mainNew­Question-form-submit

Ametyst

Skvělé jsou bondovky, hlavně s Piersem Brosnanem a Danielem Craigem. Skyfall je naprosto uvěřitelný. Dále film Vrtěti psem. Miloše Formana film Lid versus Larry Flynt, dokonalé. Skvělý film z poslední doby je Don´t look up, s DiCapriem. Na mě zapůsobil i film s Meryl Streep " First Do Not Harm". (Hlavne neuškodím- o matce syna,kterému vyspělá medicína neuměla pomoci.).