martinek10

Znáte nějáký dobrý horor?

A prosím, připište k tomu i odkaz, abych ten horor mohl shlédnout.

Nejlepší odpověď
kocickaaa

zadej si na uloz.to masakr do vyhledavace a najde ti tam toho hodne :)) jinak muzu doporucit nezvratny osud 1,2,3,4 to bylo fakt super !!!!! :DDDDDDDD :)))

Další odpovědi
Berušinka

Všechno v podstatě stáhneš přes uložto. Mně stačil Kruh a byla jsem pos…á ještě pár let po tom =D.
Slyšela jsem třeba … Candy man, Kukuřičné děti, 3:15 zemřeš, Paranormal activity apod.
Přímo doporučit nemůžu =).

dougie

http://horory-blog.blog.cz/

  • tady jsou všechny horory i s fotkami,nejvíce se mi líbil asi 3:15 zemřeš,protože mi to připomíná schizofrenii

jahudka_vlm

Kostka

masakrmen

šecky díly SAW!!! No, já to neviděl, ale vím že je to horor, doufám že aspoň to vám stačí ke štěstí :D mě tedy ano :D

fablen

Zrcadla díl 1 a 2
Pád do tmy
Hory mají oči
Ďábel
Sirota
Případ číslo 39
Identita
Motel smrti

anonym

zombieland, candyman-na toho sem se díval jako malý (5 let) a dobrý horor ;D
dále ten nevyhnutelný osud, hory mají oči, …