kajicek94

Znáte nějaký film s agentama?

Dobrý den, znáte prosím nějaký film s agentama, tajná služba, atd? Viděl jsem: Johny English , agent 007, Mission: Impossible, Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky, Třicet případů majora Zemana, MI5, Akta X – myslím něco na způsob těchto filmů, spíše ty novější… Děkuji za odpověď
Doplňuji:
setapouch – dělám to proto aby se ti co tam už film napsal_ neurazil_ 🙂 a nenapsa_ že mi to nestačí – chápeš to? 😁

Odpovědi
setapouch

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-nejaky-film-s-agentama
Doplňuji:
Ech, rychlé prsty. Pokračuj v otázce, neduplikuj ji.

Kelt

Jak ukrást Dagmaru, je to sice komedie, ale proč ne.

setapouch

Nemyslím, že by někoho urazilo dodržování pravidel.