Znate nejakeho homosexuala? pomozte

chci zjistit, jesli se nejakymu geji/lesbe stava, ze kdyz se ozere, tak zacne byt vic hetero
stava se to nebo nestava? znate takovej pripad? u sebe nebo u nekoho jinyho nebo o tom proste neco vite?
a chapete cim to muze byt?
dekuju za kazdou odpoved
jo a este jesli se to stava treba pri necem jinym nez kdyz se opije

Nejlepší odpověď
led

Alkohol u väčšiny ľudí uvoľňuje zábrany, nezáleží na pohlaví alebo orientácii. Vtedy sa môže stať, že dôjde k „omylu a krátkodobej zmene orientácie“. Všetko záleží od momentálnej situácie.

Další odpovědi
aramah

Jsme tu všichni anonymní asi má důvod,není třeba řešit každou prkotinu, nebo se pletu?

Cullinda

Asi je to stejné jako když se připitý holky začnou na diskotéce ocucávat – a taky nejsou lesby.. Prostě někoho alkohol uvolňuje až tak moc..

martina1

Tak po tom jsem nikdy nepátrala,ale jeden kamarád je rozvedený a má 15letou dceru,teď ovšem žije s přítelem,ale když jdeme na pivo,tak jsou normální a není na nich vidět,že by byli jiní než my ostatní.

fira

Na to by asi uměl odpovědět bývalí předseda odborů Dušek.Říkal že na M dopravy je jich plno.Asi věděl o čem mluví.Zkus se zeptat tam.

Michal

Ano,znám.V res­tauracích ,kde jsem pracoval je jich dost.
Ptáte se jako anonym,to se stydíte za otázku? Anonymům se neodpovídá,že?

anonym

Vnucuje se podezření,že máte strach se napít.

lilibou

můj bratr je homosexuál…a někdy když se opije tak to zkouší i na děvčata..tak nevím no jak to s ním vlastně je:)

Čarodějnice

Záleží to spíše že tento člověk neví ještě kam patří,není si jist sám v sobě.

Janichkah

asi seš na obojí jako já :D