ReHu

Zmrznul v minulosti alkohol v mrazáku?

Protože si na to nevzpomínám.
Teď vytáhnu z mrazáku rum nebo gin či becherovku a v láhvi je alkoholová tříšť.
Becherovka 38%, Rum Božkov 37,5 %, Gin Bombay Sapphire 40%.
Doplňuji:
Napadlo mě, jestli se třeba uvádí více, než opravdu obsahuje.

Nejlepší odpověď
mosoj

Buď mučíš mrazák a plýtváš energií, nebo ti nefunguje termostat a plýtváš také energií.

Body tuhnutí směsi vody s etanolem. Věz že to takhle zařídil již pán bůh.

10% –4oC
20% –9oC
30% –19oC
40% –29oC
50% –36oC
60% –43oC
70% –52oC
80% –69oC

Další odpovědi
Drap

Alkohol v mrazáku nikdy nezamrzal, nezamrzá a ani zamrzat nebude. Něco je špatně. Buď mrazák, nebo alkohol

Emefej

Destilát ani v minulosti ani dnes v běžném mrazáku nezmrzne, ale šumivé víno se mi zmrazit podařilo.

Lamalam

Ta tabulka od mosoje platí jenom pro směs ethanolu a vody. Na případné „zmrznutí“ nápoje může mít vliv i obsah dalších látek (cukr, barviva).