Zmlátili vás někdy rodiče nebo jste dostali třeba jen záhlavec za špatné vysvědčení?

Odpovědi
quentos

Ne. První trojku jsem měl až v osmé třídě (resp. tercii na gymnáziu) a věděli, že za ni tak úplně nemohu – vždy totiž viděli snahu (učil jsem se jak blbec prakticky celá odpoledne až do večera).

iceT

Nás rodiče doma za známky nemlátili, i když jsem osobně neměla potřebu se od rána do večera šrotit. Mě šlo učení tak, že mi stačilo dávat pozor při vyučování, ale stejně, matika a chemie byly mimo, ale dnes vím, že chyba byla na straně učitelů, jelikož látku vykládali tak, že jsem nebyla sto ji pobrat. A zajímavé je, že stejné učivo matiky a chemie jsme probírali i na střední,a tam jsem tomu rozuměla… Sbohem trojky a čtverky z těchto předmětů.....

poličkofil

Kdyby mě rodiče zmlátili, tak bych šel na policii :D

marci1

Ne, neměli k tomu důvod. 🙂