zjentek

Co jste dostali na Štědrý večer?

;ppp !!!

Štědrý večer.

Upozornění
Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

CO JSTE DOSTALI!?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Manželka menzes a já tedy nic :DDDDDDD

Další odpovědi
Kepler

Chuť na něco ostřejšího…ale to si nechám až na zítra.

quentos

Vstupenku na koncert, permanentku na fesťák, cédéčka, knížky… přece ti to tady nebudu vyjmenovávat :{P>

Drap

Zouvák a malé housle

anonym

15dní Exotický Zájezd All Exclusive. na Mauricius pro 1 osobu,PlayStation 4 Pro 1TB + PlayStation VR Eye webCamera,ponož­ky,trenky,trič­ka,mikinu,kos­metiku adidas a hugo boss aj. Cca 15 dárku po stromečkem.

jáára

žízeň

ten který je

Nedostal jsem nic.Místo objednaných knih jsem obdržel knihy úplně jiné a k tomu ke všemu ještě ve francouzštině.

jirka F

Trekingové hole, peněženka,