dudu

Zkvalitní nám UPC opět svoje služby?

Před 22 dny jsem zveřejnil otázku týkající se cenové úpravy internetu. Nyní jsem obdržel sdělení, že od 1.7.2012 naše milé UPC enormně zkvalitní signál digitální televize a to o vysílání v HD kvalitě.
V této souvislosti skromně poznamenává, že jak moduly běžné DGTV, tak v kvalitě HD od 1.7.2012 budou samostatně oceněny a to buď ve formě měsíčně placeného pronájmu nebo nabídnuty k jednorázovému odkupu. Společnost ignoruje, že zatím nemíníme starší typy televizorů vyhodit a nahradit je přístroji modernizovanými o nové systémy. Takže UPC svoje služby zdraží nejméně o padesátikorunu na každou starší televizi. Interntet byl jakoby urychlen, ale připravená změna představuje pouhý jednostraný akt v honbě za dalšími zisky.
Pravděpodobně pláči na špatném hrobě, ale ještě chci zmínit jednu část dnešního dialogu s UPC a sice, že jsem položil dotaz, po jakou dobu bude do kabelu ještě vysílán analogový signál – nyní příjímáme v této podobě 15 základních programů. Obdržel jsem sdělení, že společnost tuto službu ukončila a nemá informaci, která dobrá víla tuto službu stále provozuje? Radostně zakroutil hlavou, že kabelem šířený terestrický signál ještě vůbec funguje. Po „pachateli“ raději přestanu pídit, ale máte prosím někdo podobnou zkušenost?

Nejlepší odpověď
anonym

K tomu lze napsat jediné – sakra! Další plíživý počin, jak z lidí tahat peníze.

Další odpovědi
www

Ano!
V zájmu navýšení jejich zisků svoje služby všem patřičně „zkvalitní“. Ovšem, podle klíče jejich, ne uživatelů 😁.