bolak

Zkoušeli jste někdy Wobenzym?

Máte s těmahle pilulema nějaký zkušenosti, nebo někdo z vašich známejch? Pokud jo, tak na co přesně a jak to zabíralo?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ptala jsem se tu před asi 5-ti lety.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-mate-zkusenosti-s-wobenzymem

Od té doby mně Wobenzym už pomohl několikrát,nedám na něj dopustit.Měla jsem problémy s kotníkem u pravé nohy – na magnet.rezonanci nález jako blázen – tekutina v kloubu,prosáklé podkoží atd.Bolelo to příšerně,bez analgetik jsem nemohla existovat.Doktor mně dal nějakou trapnou mast a náplast,která mně samozřejmě vůbec nepomohla a když jsem mu na kontrole řekla,že jsem začala užívat Wobenzym,tak se mně málem vysmál a skoro mě vyhodil.A Wobenzym mně fakt pomohl! K tomuto doktorovi jsem už nikdy nešla.
Teď mám úžasného pana doktora,který Wobenzym uznává a doporučuje.
Brala jsem ho po artroskopii, zhmoždění svalu na noze a vždycky super.
Momentálně teď mám podobný problém s druhým kotníkem a kdybych W. nebrala, tak už je tam dávno zánět a otoky. Mám tam ale asi blokaci nějakých kůstek,takže to bude chtít ještě nějakou rehabilitaci.
Takže fakt doporučuji, ale musí se to brát opravdu dle návodu – ráno nalačno,během dne 2 hodiny po jídle a najíst se až za půl hodiny,jinak to nezabírá tak jak má.

Další odpovědi
mosoj

Ano, několikrát jsem prodělal celou kůru ( myslím že minimální doba užívání je 4 – 5 týdnů). V současné době je ale nekřesťansky drahý. Na předpis je ( nebo alespoň byl) pouze na některé druhy rakoviny.
Rakovinu mně to nevyléčilo, nicméně zcela určitě posílilo imunitní systém. Doloženo laboratorním rozborem.

JaBe

Já jsem to bral po operaci menisku a doktor říkal, že hojení proběhlo extrémně rychle. Já to zase tolik posoudit nemůžu, jelikož nemám srovnání, ale přišlo mi, že oproti kamarádovi, který byl na stejné operaci, jsem měl mnohem menší otoky.
Pak jsem to bral na imunitu.