school12

Zjevení anděla v noci

Měla jsem období, kdy jsem si chtěla podřezat žíly. V tomhle období jsem jednou v noci, kdy už jsem spala, chtěla se převrátit na druhou stranu, proto jsem pootevřela oči a spatřila opravdu spatřila bílou postavu v bílém plášti bez vnějších orgánů. Když jsem je otevřela úplně, postava zmizela, ale jak jsem je jen pootevírala, oddalovala se. dál už se mi to neopakovalo, ale po tom, co jsem se s tím svěřila babičce, řekla že to byl anděl, který se na mě určitě šel smutně podívat zblízka, co to vyvádím. Jsem křesťanka, celá moje rodina se mnou. Teď mám po tomto zážitku strach ze všeho, nedej bože kolikrát i, že se mi to opět zjeví. Poraďte, co mám dělat kromě psychologa? Může se mi postava opět zjevit?

Odpovědi
Questman

Když budeš dál takový citově nevyrovnaný člověk a k tomu náboženský fanatik (dokonalá kombinace, mimochodem) tak ano. Můžeš ho vídat třeba každý den.

anonym

Dej sem kontakt na svýho dealera. To musel bejt matroš…

Hamon

Proc se bojis? Kdyby to byl dabel, chapu.
Proste zij tak, aby k dalsi takove navsteve nebyl duvod.

bolak

Jestli to byl chlap, tak měl pravděpodobně přitisklý stehna k sobě a ty vnější orgány měl právě schovaný za nima. Jestli to chceš vidět, tak tě to naučím.

klob1

Každý člověk má svého Anděla, jsou kolem nás, jen někdo je může vidět a jiný ne. Jsou i přednášky o Andělech a jejich zjeveních. Pár lidí se občas schází, navštěvují a povídají si o tom, co se jim v životě stalo. Kdo nezažije, nepozná, tak ani nevěří, ale kdo už něco podobného měl v životě, tak vše vidí jinak.
Nevím, psycholog s Anděly? Ten spíš jako schizofrenií, závislosti a tak, co je v jeho rozsahu.
Jinak více, je možné přímo s lidmi, kteří mají blízko k nim a něco vědí o nich, nejlépe.

Drap

Když nechceš psychologa, obrať se na psychiatra, ten ti určitě pomůže.

zjentek

  1. tohle se běžně stává lidem, kteří se bojí sami sebe ..akorát ještě neví, z čeho ten jejich strach pramení
  2. babička to o tobě ví a očividně ti chce zachránit život, jenže neví přesně, jak na to

Reezo

Ono když spíš, tak se ti zdají sny a celkově člověk je ve snícím režimu. Tudíž není zas tak moc těžké se psychycky dostat do stavu, kdy napůl spíš a napůl bdíš. Navíc v tomto stavu na nás dost často útočí naše nevědomí, což jsou vytlačené vzpomínky či myšlenky. Ono když jsi věřící a opravdu věříš na něco, tak se můžeš přivést i do takového stavu, že bude mozek klidně chvíli halucinovat. Já si myslím, že by bylo lepší se navrátit do reality a přestat věřit v něco co nepříjde 🙂 Je to výplod tvé fantazie.