jirka F

Živíte se někdo něčím, co jste nikdy nechtěli dělat?

Nejlepší odpověď
led

Ano, dôchodkom.
Pôvodne som plánovala produktívny život až do smrti. Ale okolnosti života, „strana a vláda“ rozhodli produktivitu nahradiť pasívnym poberaním akéhosi príspevku na udržiavanie života do „víťazného konca pre štátnu kasu“.

Další odpovědi
quentos

Ano i ne.
Se smíchem vzpomínám, že na gymplu jsem kdysi pronesl něco jako „ještě nevím, čím budu, ale rozhodně ne učitelem“.
Ale není to má jediná práce, jsem částečně korektor a to naopak považuju za vysněnou práci.

dubraro

Řekl bych to jinak. To, čím se dnes živím, za mého mládí ještě neexistovalo.
I když ano, nikdy jsem nechtěl mít nějakou vedoucí funkci, ale v minulosti jsem asi tři roky vedoucího dělal.

Rokio

Ano, jsem prodejce moderního umění a nikdy mě nenapadlo, že tohle budu dělat.