dudu

Žijete s tím pravým partnerem?

Podle tohoto zdroje: http://izeny.e­urozpravy.cz/vzta­hy/172105-zijete-s-tim-pravym-partnerem-mame-pro-vas-odpoved/ jsou jasným potvrzením, že jste si vybrali dobře tyto možná zdánlivě jednoduché indicie:

  • umět se společně zasmát
  • dokázat v pohodě společně vařit
  • zvládnout řešení konfliktů bez krveprolití
  • být si fyzicky blízko a toužit po vzájemných dotycích.

Jsou ve vašem soužití tato témata samozřejmostí a co důležité zde podle Vás eventuálně chybí a vyžaduje doplnění? U nás to takto funguje už léta.

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem 40 let ženatý s jednou paní, takže asi jsem si vybral dobře i když společně nevaříme.Já umím uvařit akorát brambory a k tomu volské oko, či ohřít jitrnici nebo uzenky.
Takže vaření přenechávám manželce a musím ji pochválit, vaří dobře.
A i když všelijaké konflikty byly, tak jsme je přešli bez krveprolití (akorát byl třeba sexuální půst, ale pak to usmiřování..no paráda).
Nyní už pokojně užíváme důchod.

Další odpovědi
Nuk nuk

Jsem přesvědčená, že žiji s tím pravým člověkem. Sice oproti jiným párů spolu asi nejsme ještě tak dlouho, ale naše konflikty nikdy krveprolitím nekončili. Maximálně bylo chvíli dusno.
Jediné ze seznamu, co nesplňujeme, že bychom společně vařili. Můj muž sice vařit umí, ale dělá to extrémně nerad. Já ho do toho nenutím, vařím já. On zase dělá jiné užitečné věci. Nemyslím si, že by pevný a fungující vztah musel stát zrovna na společném vaření.

Cenobita

Vždy je to jen kompromis, protože i když si muž najde tu nejlepší ženu, někde je vždy ještě lepší. Takže je nutné se smířit s tou první volbou, která vyhovuje a neztrácet drahocenný čas 🙂 jen v případě, že byla ta první vyložený přehmat je výhodné udělat změnu. Otázkou vždy zůstává jak to všechno správně rozpoznat …

anonym

Jsem sice po x letech rozvedenej,ale teď opravdu žiju s tou pravou babou,jsem si tím docela jist.
Oba dva umíme vařit,myslím,že výborně,dnes je kuře na paprice a dopoledne byl zas tatarák po akci,ale ten bodnul.

Mc Merkurion

… ano – nepotřebuju nějaký testy, abych to věděl (maximálně EKG) …