Zhruba před 5 lety byl jakýsi případ, kdy policista nesouhlasil s trestem za krádež rohlíku a hnal případ k soudu. Proč?

To je rohlík za ± 2 Kč důvodem soudního jednání? Padl velký trest? Sedí za to ještě ten pachatel?

Chutnají mu rohlíky i nadále?

Nejlepší odpověď
Emefej

Ano, je to běžná praxe. Policisté bedlivě sledují výši trestů, a když se jim to nelíbí, ženou to výš.

Další odpovědi
led

Pretože na ten rohlík mal zálusk on. A to sa nerobí, niekomu ukradnúť rohlík od úst.